| DieselX a întrebat:

Sall va rog ajutati-ma si pe mine cu ceva va rog numa cei care cunoaste-ti sa dati pareri si sfaturi(sunt biker si vreau sa scot un tailwhip si nu stiu cum sa arunc cadru cam ce trebuie sa fac ceva sfaturi va rog mult

1 răspuns:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Sall,uite tailwhip e ala care invarti biciclete. Daca pe jos trebuie sa te lasi pe roata din spate si sa te invarti, daca esti in aer apuca bicicleta de sa si coarne cand esti in aer bine inteles si da sa se invarta. Apoi cand esti aproape jos cam la 5 m repede aseazate pe sa, pune mana pe coarne, si pune o frana uite cum cazi mergi 1 m si te dai pe o parte si faci frana deci ca o curba. Funda plz