| MarYus_LuPu_1999 a întrebat:

Salll! Cine ma poate ajuta cu un orar la sala de forta?

Răspuns Câştigător
| mihaiion22 a răspuns:

Salut!
Cea mai avantajoasa metoda din toate punctele de vedere este sa iti descarci una dintre aplicati pe telefonul mobil
:Total Fitness sau Sculpteaza corpul, deoarece acolo ai orar, explicatii despre fiecare exercitiu, Nuntritie corecta, sfaturi, suplimente, etc.

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Orar? mai toate salile sunt deschise de la 8 la 22. altfel tu cauti un program de antrenament, nu orar

| peperonies a răspuns:

Luni la 6:30, miercuri la 6:30, vineri la 6:30.

| eudoareuu a răspuns:

Luni: Piept + Biceps+Antebrat
Marti: Spate+Triceps+Abdomen
Miercuri: Pauza
Joi: Umeri+Trapez+Picioare+Abdomen
Vineri: Biceps+Triceps+Antebrat

Poti incerca sa faci asa.

Pa, pa!

| Cosmin86 a răspuns (pentru eudoareuu):

Luni biceps si marti spate? SERIOS?

Intre piept si triceps ( si spate si biceps ) trebuie sa lasi cel putin 2 zile.

Si apoi vineri faci din nou biceps si triceps laughing)

Un program mai putin CRETIN nu gasesti?