| Ionut_Florin_Anghelache_2000 a întrebat:

Sallutare TPU, am o intrebare 6 pack faci usor si fara sala? sa faci in fiecare zi 100 abdomene timp de 1 an? astept raspuns dau funda

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Abdomenele nu au nicio treaba cu 6 pack.

6 pack se face din alimentatie si cardio ( alergat in special ).

| Ionut_Florin_Anghelache_2000 explică (pentru Cosmin86):

Mersi ca mi-ai zis ai funda!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ionut_Florin_Anghelache_2000):

Nu raspund pentru funda.

Ia si citeste :
http://www.culturism.ro/......domen.html

4 răspunsuri:
| AlexandrulS a răspuns:

100 de abdomene pe zi nu te ajuta sa faci muschi nici la... Cu alimentatie sanatoasa si exercitii combinate reusesti, cele 6 patratele nu se fac prin exercitiile alea minune care le vedeti pe net in 2 saptamani arati ca arnold incep sa se vada dupa vreo 2 luni de munca corecta.

| stefan1998_5137 a răspuns:

6 pack-ul se face doar prin alimentatie sanatoasa care reprezinta 90 % iar 10 % constituie antrenamentul.