| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am 1.75-1.77 maxim si aproximativ 62-63 de kilograme.
Intrebarea mea este,ce exercitii sau ce ar trebui sa fac sa am "asa-zisele patratele"?
Am putina grasime si ma gandeam intai sa alerg zilnic si dupa cum mi-au mai spus cativa prieteni abdomene, dar nu stiu daca este "buna" aceasta "ordine".
Daca chiar ar trebui intai sa alerg spuneti-mi si o distanta de exemplu 5 km, 3 km, etc.
Multumesc!

1 răspuns:
| NeKuLetzZz a răspuns:

Salut, rezultate nu apar peste noapte, în funcție de metode, dureaza luni bune, pe puțin 6 luni.
Cel mai bine, daca poti, cumpara un aparat de fitness gen fitnesmaxx 5( upgenerator tot aia). Sau poti folosi TR-Xul.