| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 13 ani si am o intrebare:
Cum pot sa ma apar de cineva care sare la bataie? Ceva siteuri sau ceva.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce vrei site-uri? Sa-i dai cu ele in cap?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te si vad cum iti deschizi telefonul sa te uiti pe un site sa iti aduci aminte cum sa te aperi... pana atunci iei vreo 3-4 scatoalce si data viitoare o sa inveti ca bataia nu se invata pe net

| Ssssmokin a răspuns:

Cumperi un shotgun, nu se mai apropie nimeni de tine. Glumesc, fugi cat poti, chiar daca striga dupa tine ca esti las sau asa decat sa o iei mai bine o lasi. Daca sti ca esti mai tare ca el atunci, poti sa il bati insa nu ca animalu'.

| SMit a răspuns:

Tintesti organele vitale (ficat) sau stomac si fugi, ca e sanatos.