| TheOne007 a întrebat:

Salut,
Am 13 ani, tipul meu de corp este striat, am 56 de kg, sunt baiat si am inaltimea de 1, 72 m.Nu stiu pe nimeni care sa imi spuna daca sunt prea slab sau prea gras.Cantaresc atata cat trebuie?

Răspuns Câştigător
| JockerStoica a răspuns:

Eu fac 16 ani în mai și am 1.71 înălțime și 50 de kg laughing)
Deci credemă că eu sunt slab pentru vârsta mea.
Dar tu nu ai nici un motiv să te plângi ești chiar foarte ok.

3 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Pai 56kg pentru 13 ani e destul de mult.
40-45 e normal dar 56? nu esti tocmai "gras"(Obez se zice nu gras)
Dar esti inalt si poate de asta...
Deci nu e nimic in neregula avand 1, 72 cu 56kg.
E bine.

| LaduncaDarian a răspuns:

Esti slabanog direct fara subiect. happy

| IsJustAnIllusion a răspuns:

Esti perfect normal. Greutatea ta e normala deoarece esti destul de inalt la 13 ani.