| SUDSteaua1947 a întrebat:

Am 16 ani, 90 kg, 1.57m si fac box.am antrenament de luni pana vineri, de la 8 la 10.ma imbrac mai gros,alerg, sar coarda etc...fac multe.mentionez ca de felul meu sunt mai mare, cum sa zic...niciodata nu as putea fi o scobitoare.in cat timp pot slabi ca sa incep sa pun muschi.mai pe scurt:in cat timp ajung de la gras la "baiat bine"?

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

6 luni.

| Alex5620 a răspuns:

Alearga mult si sigur o sa slabesti!

| Andydaniel96 a răspuns:

Bai grasule big grin
Pentru inceput nu ai ales un sport potrivit
deci... nu o sa slabesti!
Daca vrei sa slabesti si sa te dezvolti iti recomand sa faci inot

| bulbocea a răspuns:

Ba eu mergeam si am vazut