| Goby99 a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa ma duc la un sport. Nu stiu ce sa aleg: kick box sau mma. Eu am mai fost la karate kyokushin cand eram mai mic insa vreau acum ceva mai tare, ceva ce sa ma intareasca si ceva ce sa ma ajute intr-o lupta. Problema e ca mi-am rupt mana *in cot* si abia ce mi-am scos-o de o saptamana si inca ma doare. Vreau sa ma apuc cat mai rapid de sport insa nu stiu nici cand ar trebui sa ma apuc si nici de ce sport. Cine imi ofera ceva raspunsuri bune ofer funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LimonadaBaa a răspuns:

Eu as alege dintre aceste doua sporturi, kick-boxingul, MMA-ul mi se pare un slort ciobanesc, dar tu vrei sa te ajute intr-o lupta, deci, MMA-ul ar fi cea mai buna solutie pentru tine.In legatura cu problema ta la mana, ar fi indicat sa consulti un medic.

1 răspuns:
| Aarden a răspuns:

Muay thai! succes