| grofoiu a întrebat:

am 18 ani 184cm 75 de kg, fac sala de 4 luni scopul fiind masa musculara, ma antrenez cu rutina lui Layne Norton (PHAT) si folosesc suplimentele proteina si creatina de la myprotein ambele, si m-am gandit sa mai adaug ceva si aici e intrebarea mea, ce imi recomandati sa imi cumpar,workout mypre de la my protein si beta alanina sau sa cumpar separat bcaa, cafeina si multi vitamine?
am uitat sa specifif, am 4-5 mese consistente si dorm aproximativ 10 ore pe noapte!

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Un supliment foarte bun pe care il mai poti folosi pe langa Creatina si Proteine, este Animal Pak de la Universal Nutrition. Contine toata gama de vitamine, aminoacizi, uleiuri esentiale, enzime digestive. Te va ajuta.

Eu personal inainte de antrenament folosesc doar un complex de aminoacizi si nu simt ca am nevoie de mai mult. depinde mult de necesitatile tale si cum te simti tu.

| grofoiu explică:

Mai astept raspunsuri