| Eduard75 a întrebat:

Salut am 18 ani, fac sala de 1 an in acest timp am crescut de la 50 la 60 kg si as vrea sa incerc un ciclu de stereoizi, asta insemnand 250 mg testosteron enanthat timp de 6 saptamani. Apoi un ciclu de revenire. Intrebarea e, poate avea efecte adverse dure la 250mg pe saptamana? Si la sfarsitu ciclului cu cata masa aaproximativ as ramane. Dau funda cui ma lamureste.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Crezi că merită să rămâi cu o potență (posibil și fertilitate) mult scăzută pentru un kil de mușchiuleți?!?

| Cosmin86 a răspuns:

Abia ai 1 an amarat de sala si vrei stero... apuca-te de sah

| ravendem a răspuns:

Reactii adverse care le-am vazut la colegii de sala! par in excces nerovzitatefoarte multe acneee plin peste tot! si cel mai grav ciroza hepatica adica ii mai functioneaza 15% din ficat! acel om nu mai duce 6 luni + sa nu discut despre fertilitate Multi colegi sau plans dupa un ciclu ca nu mai pot ejacula sau mai grav ca nu mai este buna "samanta" lui. Mare grija in cee te bagi, stero mai nou se fac prin boxele blocurilor sau eu stiu ce magazie deci tu nu stii ce iei! p.s nu au ramas cu nimic au pus doar grasime si multa apa