| XcrisSSx a întrebat:

Salut✌✋
Am 4 luni de cand merg la sala si vreau sa stiu odata la cat timp se schimba antrenamentul.Sau daca merge cu cel recent se mai schimba?

4 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

Nu trebuie sa schimbi antrenamentul mereu... Mai schimbi 1 exercitiu 2 odata si odata dar baza antrenamentului trebuie sa ramana acolo. In 4 luni nu ti s-a intarit nici degetul.

| Alina49335 a răspuns:

Hei,eu zic sa mergi sa-l intrebi pe antrenor chestia asta..si eu merg la sala si antrenorul le da sfaturi in legatura cu antrenamentele baietilor, cu alimentatia, etc.Succes:*

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Faci 12 repetari incat cea de-a 13-a sa iti fie imposibila..nu trebuie schimba nimic

| redwood a răspuns:

Daca in saptamana 1 ai facut piept in 3 locuri in modul X in a 2 saptamani faci piept in alte 3 locuri sau schimbi modul.