| Pyr0 a întrebat:

Salut, am aproape 17 ani; am 1, 76 m si in jur de 85 kg si vreau sa merg la sala de la inceputul lunii viitoare. Nu am mai fost la sala pana acum, imi puteti da niste sfaturi? Obiectivul meu final este sa slabesc si sa pun ceva masa musculara pe mine. Ce trebuie sa fac prima data cand merg la sala? Ce aparate sa folosesc? Imi puteti recomanda un regim alimentar sau trebuie sa merg la nutritionist?
Multumesc si o zi buna va doresc!

1 răspuns:
| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Te pot ajuta mai bine discutand interactiv, https://m.facebook.com/home.php?ref=m_notif¬if_t=group_r2j