| andreyy96 a întrebat:

Am inceput sa trag de fiare si as vrea sa-mi schimb programul din cauza timpului, sunt clasa a 12-a, sala este la 45 minute de mers pe jos si nu am timp mereu.
Actualul program este : Luni-piept; Marti-umeri+trapez; Miercuri-pauza; Joi- spate; Vineri-biceps, triceps.
M-am gandit asa : Duminica: piept; Luni:Umeri, trapez; Marti:pauza, Miercuri:spate; Joi -pauza; Vineri:brate.
As vrea sa stiu daca acest program ar da roade?
Inca ceva, legat de super serii, la brate este mai bine sa faci super serii? (de cateva saptamani fac asa si parca ma simt mai bine )

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

1. NU esti ectomorf, doar mananci putin.

Mananca 6 shaorma pe zi + 15 chessburgeri + 8 portii de cartofi prajiti + 12 prajituri, ZILNIC sa vezi ca te ingrasi.

2. Programele sunt ok.

4 răspunsuri:
| Dangerfull a răspuns:

Nu conteaza programul esteimportant sa mergi acolo si sa ai vointa in ceea ce faci,si nu uita incearca sa manaci mai mult si sanatos caci in felul acesta nu ti se va pune grasimea pe burta sau alt undeva ci se va pune la muschi crescanduti puterea,eu am un am de sala sunt la faculate si sala chiar mi-a dat roade cand m-am apucat nu aratm deloc ca acum acuma sunt mai inalt,mai lat la umeri si fetelor le place mai mult asta. Uite care era Programul meu: Luni: Spate, Marti: Biceps, Triceps, Miercuri Pauza, Joi Piept si Brate, Vineri:Umeri, Sambata Pauza, si Duminica:Trapez.

| andreyy96 explică (pentru Dangerfull):

Sincer, orice as manca, nu ma ingras, sunt ectomorf.
Faceai de doua ori brate pe saptamana? ( martea si joia? )

| Cosmin86 a răspuns (pentru Dangerfull):

Serios? grasimea se pune "la muschi "? Grasimea iti mareste puterea?

Vai de capul meu.

| SiLaS a răspuns (pentru Dangerfull):

Tu esti batut in cap? Adica la tine se contracta grasimea nu muschiul nu? Pleaca si comenteaza la alta categorie ca esti paleta.

| SiLaS a răspuns (pentru andreyy96):

1. NU esti ectomorf, doar mananci putin.

Mananca 6 shaorma pe zi + 15 chessburgeri + 8 portii de cartofi prajiti + 12 prajituri, ZILNIC sa vezi ca te ingrasi.

2. Programele sunt ok.