| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Am jucat acum 5 saptamani la sintetic si am sutat in talpa unuia cu siretul cat am putut (din greseala desigur) si acum, cand sutez mai cu putere incepe sa ma doara rau `laba` piciorului, as vrea sa imi spuneti niste remedii rapide, 5-6 zile, va multumesc!

1 răspuns:
| Xtasy_Marshal_1992 a răspuns:

Odihna multa, si mananca bine ca coprul tau sa asimileze substantele nutritive. Incearca sa mananci alimente care contin mult calciu si fier... gen cereale cu lapte. Ai grija insa ce cereale iti procuri si la fel si laptele. Verifica pe ele concentratia de calciu si fier