| Pacquiao a întrebat:

happy
Am nevoie urgent de niste sfaturi! Cum pot sa imi imbunatatesc viteza de reactie? Si cum pot sa lovesc rapid? Exercitii pe care le pot face? happy Dau funda! Urgent! happy

5 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Niciodata pustiule, niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa miscare aeroba

| VladyXR a răspuns:

Redbull rolling on the floor singura optiune pentru lenesi.

| ubox7007 a răspuns:

Boxeaza cu umbra, sari coarda, invata un joc de picioare ), cauta pe google

| 334499 a răspuns (pentru ubox7007):

Apuca te de sala de forta, box.baga tare si intens matematica (baga de asta pana incepi ti se lumineze felinarele), biologie(ca doar nu vrei sa nu stii pe unde iti sunt organele si care e treaba cu viata, poate te faci doctor..desi al dracu de mult de invatat am auzit),engleza(ca doar trebuie sa fi pregatit in orice moment sa pleci din tara asta de **** si nu numai),geografie(sa stii si tu sa te mai orientezi si iar nu numai ), fizica(sa ai habar de cateva lucruri ), romana(sa stii sa vorbesti corect ).nu te da in laturi de la muzica(ca poate iti descoperi vocea), desen(ca poate te faci pictor/fotograf), chimie(macar de 7 sa fi aici) sau franceza(daca stii 2 limbi strine cu greu nu ti gasesti un loc de munca ).Io de alte materii n am auzit. Daca mai sunt, ma doare in ea de informatica(ca doar nu vrei sa te apuci de programare ), religie(ca poti sa citesti Biblia si sa ti iei un calendar ), istorie (ca doar nu te faci profesor) si condimenteaza mult cu tupeu si baga ti un obiectiv imposibil de realizat si vezi cum ai putea sa ajungi cate putin la el.