| spidy a întrebat:

Salut,am o intrebare, glutamina efervescenta te ajuta sa iei in masa musculara? ajuta in cresterea mesei? vreau urgent niste pareri! sau care a folosit si...

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Citeşte aici la detalii:
http://www.naturalplus.ro/ro/aminoacizi/58-glutamina-efervescenta.html
Baftă şi sănătate!

| powergirl a răspuns:

Da ajuta la dezvoltarea masei musculare
si ajuta si la refacerea organismului dupa efort, mai ajuta si creatina care ajuta corpul sa elibereze energie atunci cand obosesti, daca ai energie mai multa dai ramdament mai mult si asa maresti masa musculara mai repede sper ca am fost de ajutor