| Pacquiao a întrebat:

Am o intrebare:sunt slab ca si constructie,desi fac sport:tractiuni,flotari,abdomene,bricege,genoflexiuni,cu gantere, in fine.(nu sunt foarte slab) Stiu pe cineva de aceeasi varsta(17) care nu face sport,nu poate sa faca tractiuni si flotari, nu face nici abdomene nici nimic...nu face sport! Dar el e mai masiv in sensul ca e putin grasut, cu toate ca nu face sport.Intrebarea este:care credeti ca are mai multa forta? Poate sa aiba el chiar daca nu poate sa faca tractiuni si flotari? Abdomene nu face...ce credeti?

5 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Depinde de fizic, poate sa aiba mai multa forta ca tine, dar daca el o tine asa cu fast food si tu cu sport. iti dai seama ca tu o sa-l intreci si el o sa ajunga un gras imputit. Deci continua ce faci. Si faci bricege? Pai vreau si eu vreo 2 laughing

| Cosmin86 a răspuns:

Ai o alimentatie bogata in proteine?

Fara aia faci sport degeaba.

| OdetteSs0000 a răspuns:

Cred ca daca te mai ingrasi putin o sa ai mai multa forta happy

| StoeanVlad1980 a răspuns:

Puteti avea amandoi multa forta conteaza trebuie sa ai corpul construit ca sa ai forta poate nu face abdomene dar daca face flotari are mai multa forta

| Pacquiao explică (pentru StoeanVlad1980):

Nu face nici flotari nici abdomene, nu face nimic! Eu fac flotari, abdomene, tractiuni dar el e mai mare ca masa pentru ca mananca fast-food-uri, chips-uri si nu face sport! De asta intreb daca poate avea mai multa forta decat mine happy