| Cozma_Bogdan_2000 a întrebat:

Am o mica problema......eu sunt portar la fotbal si am usoare probleme cu prinderea mingii....cum sa o prind fara sa o scap?

Răspuns Câştigător
| Valdez_Skater_2000 a răspuns:

Incearca sa lucrezi cat mai mult la priza.Este foarte important sa fi sigur pe tine, mai ales cand iesi pe centrari. Daca tot nu reusesti sa o prinzi, prinde-o in 2 timpi.

4 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Ai putea să o respingi în loc să o prinzi big grin eu aşa fac.

| MariusNicusor17 a răspuns:

Deci tu trebuie-sa te uiti numai la mingie iar la penalty cand alegi un colt te duci pe el nu te razgandesti intr-un cuvant trebuie-sa fii "PRUDENT"

| Gabor_George_1982 a răspuns:

Exercitii. Sute de exercitii. Concentrare si iar exercitii.