| DjYonutz a întrebat:

Salut am pe cineva care vrea sa infiinteze un club de fotbal da problema este ca nu stie ce nume sa ii puna clubului. Vreo idee?(app este din Galati)

Răspuns Câştigător
| BTWIN a răspuns:

C.S.K.A. Galati
CFR Galati
AS Galati
Inter Galati
A.C. Galati
FC/CS/FCM/CSM Galati
Forex Galati

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

"Stăruinţa"," Val Vîrtej", " Juventus",
DVA ( în anii interbelici a existat la Galaţi o echipă cu acest nume, Acest acronim traducîndu-se Dacia "Vasile Alecsandri")., "Danubius",

| Denis2597 a răspuns:

Pai toti cunoscutii mei care au infiintat un club de fotbal au pus numele "VIITORUL"...Parerea mea este ca ar trebui sa aleaga numele in functie de ce se ocupa lumea in zona... Sper ca te-am ajutat.

| Jakoban a răspuns:

F.C Scuipă in Dunăre laughing

| ToaderAndrei a răspuns:

AS Unirea Galati, Fcm Galati, Css Galati, Fc Puterea Galati