| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am putina burtica si grasime pe picioare, ar fi indicat ca toata aceasta vara sa stau in deficit caloric? Si daca da, as putea obtine rezultatele dorite, adica sa le elimin complet sau cel putin complet?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Grasimea de pe burtica este esentiala supravetuiri noastre, foarte greu vei scapa de ea, doar prin sprint, care declanseaza ceva care face ca grasimea abdonimala sa se arda, restritie calorica, cu picioarele genoflexiuni, flotari, mers pe jos, alergare