| Davidof a întrebat:

Aş vrea sa iau Serious Mass 5.4 kg dar nu stiu cam cate zile m-ar ține având în vedere că o sa iau de 2 ori pe zi, ma antrenez 6\ 7 iar in zilele fara antrenament iau doar dimineata. Ajutati-ma cei care ati luat si stiti cat v-a tinut. Cosmin86 am vazut ca esti activ si as vrea imi raspunzi. Dau funda.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

6 din 7? Doar 1 zi de pauza si vrei sa cresti?

Schimba intai prostia asta de antrenamnet si fa 4 zile / saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-ti banii in alimente, cand iti vei permite sa mananci 6 mese pe zi, atunci cumpara-ti suplimente.