| Andrei_Parvulescu_1997 a întrebat:

Am si eu o intrebare., fac sala si sunt masiv, am masa musculara... buna. si ass vrea sa ma mai definesc. Intrebarea este, Ma pot duce sa alerg dupa fiecare antrenameent? Sa fac ture de teren? este bine? Ma ajuta sa ma mai definesc?

Răspuns Câştigător
| laur2000 a răspuns:

Fii atent, casa te definesti fa cu greutate mai mica dar multe repetari si poti sa si alergi ca si asa te definesti dar asculta de la mine ca eu fac atletism de 4ani si fac sala in continu si eu cresc in muschi dar nu foarte mult ci ma definesc

| Andrei_Parvulescu_1997 explică (pentru laur2000):

Da,dar eu vreau sa pun masa musculara, dar sa ma mai definesc un pic,,,, sa se vada masa musculara mai bine. Si beau 3-4 ori pe saptamana cate 2 oua crude, cu 2linguri de zahara, la pranz big grin e Bn? u ce zici?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Da, orice antrenament cardio ( nu doar alergatul ) te ajuta sa te definesti.

Si fa si la alimentatie schimbari : mareste cantitatea de proteine si scade carbohidratii.

| laur2000 a răspuns:

Poti sa bei cate oua vrei tu.sa stii ca si alimentatia conteaza mult.eu mananc multe banane si mere dar mai ales legume in special spanac chiar daca nu prea imi place