| alexionut45 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare pentru cei ce practica sala,in timpul efortului sau dupa ati patit sa va doara muschiul in zona inimii sau sa va intepe? daca da, ce ati facut?

3 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

E normal. De la efort incepe sa te intepe inima. Daca ti se intampla rar e in regula. Cand incepe sa te intepe aseaza te si i a o pauza cateva sec pana trece ( la mine trece in 10-20 de sec si destul de rar). Daca yi se intampla des inseamna ca ori faci cu greutati mult prea mari ori ai probleme si ar trebuie sa intrebi un medic. Asa ca las o mai moale

| Paicu_Andrei_1996 a răspuns:

Inainte de a face sala iei ceva energizante, batoane proteice sau ceva suplimente? ca s-ar putea ca de la alea sa te intepe daca nu ar trebui sa faci un control daca zici ca te inteapa atunci cand faci efort s-ar putea sa ai probleme cu inima.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Paicu_Andrei_1996):

Serios? te inteapa de la proteine sau suplimente?

CE TREABA au proteinele cu inima?

Esti doar un COPIL MIC care isi da si el cu parerea, nu?