| Cristian_Laurentiu_1999 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Am fost legitimat la clubul de fotbal Gloria Buzau. Iar dupa cum stiti acesta a fost desfiintat. Intrebarea mea este urmatoarea. Mai e valabila legitimatia sau pot sa imi refac alta la o alta echipa?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu mai exista clubul de ce crezi ca ar mai fi valabila legitimatia? Nu mai este valabila.

| Drimmero a răspuns:

Ar fi bine sa te duci la alt club, Gloria Buzau e moarta de mult precum tot fotbalul romanesc.
Nu mai are treaba legitimatia cand clubul mama e desfiintat.