| bouchard33 a întrebat:

Salut am un smart tv Philips vreau sa vad meciuri la el pe internet dar cand intru pe un link imi spune ca am nevoie de Adobe flash pe care nu-l pot descarca! cum pot sa vad si eu un meci la smart tv ul meu? mentionez ca am ip tv deci tv ul este conectat la net! va multumesc mult

1 răspuns:
| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns:

Tehnologia Flash NU exista pentru televizoare cum NU exista nici pentru console...acestea au din soft o forma de flash...dar depinde si de consola/tv.Ca ex eu cand aveam Xbox si PS3(stiu,eram si sunt inca un gammer inrait) nu prea puteam(si nici acum nu pot) vedea filme online si chesti de genu, da acum avand ps4 merge.Asa si cu televizoarele.