| anonim_4396 a întrebat:

as vrea niste exercitii bune pentru slabit. ceva ce ati incercat si voi si a dat rezultate cat de cat rapide. timp disponibil e pana intr-o ora happy deci astept big grin

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ce recomand eu
cardio https://www.youtube.com/watch?v=ocWjGpBrTjg

culturism
https://www.youtube.com/watch?v=zCdh73EFyb4

alimentatia proteine, carbohidtrati cati mai putini, baga dieta atkins dar nu uita de fibre si multa apa

multa bafta

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Descarca-ti aplicatia sworkit lite.E foarte buna.Sau iti alegi de aici ce exercitii vrei
https://www.youtube.com/user/passion4profession/videos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand un fat burner natural este ardiul iute usturoiul mancarea picanta in genral si merge ceva spicy in acest anotimp ideea e ca totul incepe cu alimentatia mananca putine grasimi carbohidrati sa fie si ei si manca mese bogate in proteini si fa cardio mult si fa si exericitile de baza ca sa pui ceva muschi dar nu te gandi ca o sa se intample azi sau maine e nevoie de timp depinde de metabolism

| CulturismsiFitness a răspuns:

Ca sa slabesti iti trebuie un regim alimentar foarte bine pus la punct si respectat. Ai nevoie de niste antrenamente pentru ce vrei sa atingi sau sa urmaresti si pe urma mai trebuie sa faci si cardio. Dar dupa cum spunea cineva... nimic nu e imposibil... RABDARE. Intra pe youtube si cauta canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist explica tot ce vrei sa stii despre tot ce inseamna sala si culturist si fitness. Are si niste antrenamente smechere

| Ry0010 a răspuns:

Nu poti sa slabesti facand doar sport. Trebuie sa ai grija la alimentatie. Incearca sa eleimini de tot dulciurile, painea si mananca cat ma sanatos. Pe langa faptul ca trebuie sa mananci sanatos, trebuie sa faci sport cam de 3-4 ori pe saptamana.(cardio)