| T0X1kSkuLL a întrebat:

As vrea o bautura/shake, praf ceva energizant. Dupa ce fac o ora sala ma extenuez prea rau. Daca se poate sa imi lasati un link.

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Apa e cea mai buna dupa sala
O bautura energizanta doar te-ar distruge pe interior,odata ce faci sala cred ca ai si o dieta echilibrata,niste chestie care te fac doar te fac sa te simti putin mai bine nu inseamna ca iti face si bine
In fine,bea apa
Si daca tot esti obosit,fa exercitii mai putin obositoare sau taie din timpul de sala, cel putin pana vei putea face fata la mai mult, degeaba te fortezi, muschi nu cresc peste noapte si in nici un caz din prafuri, cel putin nu muschi reali
Bafta