| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez si eu suplimentul Animal Pump si vreau sa stiu cateva detalii de la cineva care foloseste. cum trebuie administrat si daca s-ar observa diferenta in cam 3 luni, dupa care as vrea sa continui cu alt supliment. As mai vrea sa stiu despre alimentatie in raport cu acest produs.

Legat de antrenament cam cum ar trebui sa bag seriile si repetarile. Mi-a spus cineva ca daca vreau sa cresc trebuie sa bag 3-4 serii cu repetari putine (5-8) si greutati mari. Eu vreau sa ma dezvolt mai repede, am bagat deja aproximativ 1an si ceva de sala dintre care cam 9 luni cu proteina XMASS. Am avut ceva rezultate dar deja as vrea sa avansez.
Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ce diferenta vrei sa vezi ma cu un preantrenament laughing.

| DorianMgR a răspuns:

Incearca sa iti faci antrenamentul corect pentru fiecare grupa de muschi big grin grupele mari serii multe grupele mici 3 exercitii a 4serii 10 repetari e perfect pentru masa musculara, animal pump este un supliment pentru dilatarea vaselor de sange big grin o sa iti pompeze mai bine sangele in vene o sa ti le ingroase