| Jucalea_Rares-Chev_1999 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un mountain bike acceptabil pana in 800 lei, s-ar putea gasi?
Va rooog :3

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.S-ar gasi.Dar de maine.Azi sunt inchise magazinele.

| SimpluAndrei a răspuns:

Acceptabil, nu. Bun, peste 1000 lei. Eu am 11 ani si o biciclete bTwin RockRider vresiunea a 2-a si am dat 1250 lei pe ea vara trecuta (era o lichidare de stoc, era la reducere) dar e foarte buna, cu greu face pana, saua e placuta, schimbatoarele (de la nivelul lantului) de la pinioane si de la foi sunt Shimano (sper ca am scris corect), e o bicicleta de cursa lunga, am mers cu ea 7 km odata, are 7 viteze dar cel mai ok e sa mergi pe a 4-a. Nu are suspensii sau amortizoare dar e foarte ok, ti-o recomand.

| PreotCrestin a răspuns:

Cauta pe mercador.