| RAUL21021 a întrebat:

Aş vrea să-mi iau un longboard. Acum intervin două probleme: 1. Nu ştiu de unde să-mi iau. 2. Eu stau în Vâlcea, si sunt ceva drumuri faine(puţine acolo), dar ideea e că sunt multe persoane, gropi, borduri si alte chestii, plus ca pe jos este pavat cu. nu ştiu cum sa zic. ceva ca "pietrele" dar plate si cu forma ciudata, si unitelaughingstiti voi...mă dau de ceva timp pe skateboard si dau si eu ollie (10 cm acolo laughing ) dar am stabilitate pe placă...chiar nu ştiu ce să fac.mă ajutaţi şi pe mine?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Esti tanar si daca doresti sa iti iei longboard ia-ti. Acum o sa inveti in timp. In Bucuresti am vazut la decathlon si mai sunt cateva magazine specializate dar daca vrei ceva bun nu ar trebui sa iti iei sub 300 ca sa aiba rulmentii, suspensia si placa buna.
Success