| alex251 a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu cam cat timp mi-ar lua sa fac patratele(pe abdomen)am 16 ani 1.70 si cam 63kg, dar am de dat jos vreo 2kg mai intal, antrenament fac 5 zile/saptaman cate o ora jumate-2, as vrea sa stiu cam in cat timp vor aparea rezultatele, nu tin dieta mananc doar mancare gatita acasa ciorbe, felul 2 chestii de astea nu mananc dulciuri nu beau sucuri nu beau alcool nu fumez...deci rezultatele cand apar? mentionez ca antrenamentul meu consta in 30 de minute de fitness, 20 de minute doar abdomen iar 30 de minute doar gantere iar restul 20-30 de minute la sacul de box.

10 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Dupa 2 luni.

| Cosmin86 a răspuns:

Abdomen de 5 ori pe saptamana? la pastele cailor o sa apara, atunci, cu un asemenea antrenament.

| alex251 explică (pentru Cosmin86):

De ce? detaliaza putin

| Voidwithin a răspuns (pentru alex251):

Muschii cresc in perioada de pauza.
Tu ii extenuezi si faci suprantrenament.

| Cosmin86 a răspuns (pentru alex251):

Fa-l o data pe saptamana, maxim de 2 ori. Si antrenament adevarat, nu "abdomene" si alte aberatii de genul.

Ai grija cu mancarea gatita, sa nu aiba prea multi carbohidrati.

| alex251 explică (pentru Cosmin86):

Nu fac doar abdomene am spus ca din o ora jumate 20 de minute DOAR ABDOMENUL IL LUCREZ, 30 de minute ftines, iar 35-40 doar gantere asta insemnand mainile si pieptul mai mult

| Cosmin86 a răspuns (pentru alex251):

Maini si piept, grupele cocalarilor rolling on the floor

| alex251 explică (pentru Cosmin86):

Ce rupt esti ma, eu am intrebat ceva daca stii raspuns raspunde daca nu taci, eu cel putin nu-mi antrenez burta ca tine la sala de mese straight facecocalar auzi laughingce copil e clar ca nai nici o legatura cu sportul

| Cosmin86 a răspuns (pentru alex251):

Ti-am raspuns.

Da, n-am legatura, de-aia am peste 17.000 de raspunsuri TOATE la sport si nutritie + 10 ani de sport si peste 100 de seminarii de nutritie la care am participat.

Vezi si tu profilul meu inainte sa comentezi...

COPIL PAMPALAU SI FIRAV, ma comenteaza el pe mine!

| ubox7007 a răspuns:

Ba, deci manca carne ea contine proteine, muschi ii faci din proteine (mai precis aminoacizi, dar e informatie inutila, dar cel mai probabil s-ar fi luat un "inteligent" de mine) mai putin cardio (banda, sac de box) si mai mult fier, asta intr-un antrenament, poti sa faci 2 pe zi, unu cu fiare altu cu sacu, mare lucru nu e, cu cat ti mai simplu si mai basic (ceea ce inseamna sa stii si cum sa mananci) nu ai cum sa dai gresi