| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu mai multe detalii despre proteinele Animal pump. Cam cat costa, am inteles ca trebuie luate cam 8-9 pastile inainte de antrenament. Astept o parere de la cineva care foloseste.
As vrea sa folosesc cam 2-3 luni aceasta proteina pentru ca am inteles ca te dezvolti mai repede si cam asta imi doresc. dupa care as vrea sa merg pe whey gold sau ce altceva mi-ati recomanda? As vrea sa imi spuneti si cam cum se administreaza si care ar fi pretul la sugestia fiecaruia.
Legat de antrenament cam cum ar trebui sa bag seriile si repetarile. Mi-a spus cineva ca daca vreau sa cresc trebuie sa bag 3-4 serii cu repetari putine (5-8) si greutati mari. Eu vreau sa ma dezvolt mai repede, am bagat deja aproximativ 1an si ceva de sala dintre care cam 9 luni cu proteina XMASS. Am avut ceva rezultate dar deja as vrea sa avansez.
Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Animal pump contine ZERO PROTEINE.

Tu zici la orice proteina?

Pasul 1 : pune-ti la punct niste notiuni de baza, nu zici "vapor" la o masina, nu?

pasul 2 : pune din nou intrebarea, de data asta CORECT

| Gaby3891 a răspuns (pentru Cosmin86):

Da asa e.mi-am dat si eu seama prea tarziu ca am gresit.