| anonim_4396 a întrebat:

Azi am fost la un prieten si am facut tractiuni si am facut 13 de data asta nu 8. inseamna ca imi cresc putin muschii? big grin
Am făcut după ce am mancat. poate aveam mai multa forta sau nu stiu astept un raspuns

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Dupa ce mananci ai mai putina forta, nu mai multa, pentru ca digeri, ma mir ca nu ai observat asta. Daca ai facut exercitii, inseamna ca incep sa se vada efectele antrenamentelor. Iar daca nu ai facut, nu ne mai tine la curent cu exercitii facute din an in paste, ca asta nu conteaza.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Muschii nu cresc de pe o zi pe alta

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Am fost acasă la el săptămână trecută, adică miercuri, și am mai fost ieri big grin deci e o săptămână. și el s-a mirat laughing

| saidkique a răspuns:

Masa musculara nu creste de azi pe maine, asigura-te ca ai destule proteine zilnic si fa exercitii regulat, de preferat la sala.