| alexandrunaj a întrebat:

Salut.Ca sa mergi cu bicicleta prin noroi iti trebuie echilibru? Ma refer la noroiul din padure, gen pe trasee de biciclete off road.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ai nevoie de echilibru, de forta, de viteza si de rezistenta. Sa stii ca nu e floare la ureche.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De viteza ai nevoie.Imi amintesc ultima mea calatorie... pictura abstracta am fost.

| iGabyTzu a răspuns:

Echilibru iti trebuie si cand mergi pe drum plan happy Deci ca sa mergi cu bicicleta prin noroi iti trebuie si echibru dar si viteza...