| bogdanutz95 a întrebat:

Salut care dintre aceste produse este mai bun pentru masa musculara :
1)MHP Up Your Mass
2)ON PRO Complex Gainer
As dori si justificare daca se poate, sau pareri daca ati luat unul din aceste produse si ce rezultate ati avut.
*Eu inainte am mai luat Serious Mass am crescut in masa ce e drept dar am pus si grasime... iar acum vreau sa iau unul dintre cele doua care pune masa vara grasime.

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Daca vrei masa fara grasime ia-ti un concentrat proteic din zer. Fara carbohidrati.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai ambele au carbohidrati, deci si cu astea o sa pui si grasime.

oricum e cam imposibil sa pui muschi fara grasime... dar dai grasmiea jos in perioada de definire