| Alex97_3376 a întrebat:

Ce ati alege dintre Almost, Enjoy sau Planb B? Vreau sa imi cumpar un skateboard si de aceea vreau o parere de la o persoana care se da pe skate de ceva timp si care nu mai este la stadiul de incepator.

Răspuns Câştigător
| cico_1625 a răspuns:

Zie bine Radu, dar am avut un element si s-a rupt la 5 scari sad deci Alex, Plan B sau Enjoy.eu zic Plan B adica nu am nimic cu Almost dar nu prea imi placstraight facenu sunt placi adevarate.bafta

3 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Eu folosesc doar Element sau Bird House.

Nu m-au interesat alte skate-uri. Daca iti iei un Element sau Bird House nu o sa fi dezamagit.

| Sk8erLife a răspuns:

Almost daca urmaresti forma de la rodney mullen sau plan b oricare enjoi nu sunt mare lucru de placi... cel mai bine ai opta pentru o placa planb

| Hakalailama a răspuns:

Yo dintree asteea as alegee Fireflylaughing.Pt ca am placa Firefly de 2 anii si dau kickflip.heelflip.imposible.ollie.shii no am avuut nici`o problema cu plakaa. daca totushii noo vreei Firefly eu ziik sa iti ieei Almost Double Impactwinking