| d3nys5678 a întrebat:

Salut.Cine imi poate spune niste exerciti pentru slabit si cate calorii ard facand acel exercitiu?

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

La 12 ani a-ti ajuns sa va numarati caloriile? Damn ce-o innebunit lumea. Pai ma baiatule,tu acum esti in crestere da? Daca slabesti acum, dupa aia cand o sa te inalti o sa fi schelet, nu gandesti?

| Kitty20 a răspuns:

Abdomene,genoflexiuni,flotari,un fel de abdomene unde duci si picioarele spre cap, si daca vrei sa slabesti cautati ceaiuri (la farmacie credk gasesti),, silueta perfecta'' asa se numeste si beal cal sau fierbinte asa arzi multe calorii Funda?

| ClauditzaXx a răspuns:

Buna! Daca vrei sa slabesti trebuie sa faci cat mai multe abdomene, flotari si alte chestii care sunt legate de sport. Sfatul meu e sa nu folosesti creme de slabit sau medicamente...

| andrutzasiryky a răspuns:

Sper sa-mi dai funda pentru emod zi-mi exercitiul preferat iar eu iti promit ca o sa-ti zic cate calorii arzi