| danuttz04 a întrebat:

Salut cine poate sa imi spuna cateva lucruri despre MEGA PROTEINE(in cat timp face livrari, daca aduce produsele pe care leati comandat, daca nu v-a dat teapa) dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Marti la ora 10 am plasat o comanda la ei.
Astazi Joi la ora 11 dimineata a, ajuns.
Deci, nici 48 de ore si a, ajuns.
E foarte de incredere. Iti vine prin Fan Courier.
Normal ca, a adus produsele care le-am comandat laughing
Poti face comenzi linistit.

7 răspunsuri:
| alinutzu_6299 a răspuns:

Nu da teapa si parca le trimite prin fancurrier creca in 48 de ore le ai acasa

si nu nu o sa iei teapa este o firma serioasa

| AntrenorFitness a răspuns:

Livreaza prin Fan curier in 24 ore, amabili, seriosi, produse ORIGINALE! Atentie, mai umbla pe piata si contrafacute. Ofera factura, merita toata increderea. Firma serioasa!

| jhonyboxing a răspuns:

Da foarte bun sietul, cred ca este cel mai bun siet de suplimente nutritive din Romania, mai stie cineva alt site?

| Cosmin86 a răspuns (pentru jhonyboxing):

Da, mai sunt si altele bune, gen sn-shop.ro, www.pronutrition.ro ( astia au doar produse pronutrition ), culturism-suplimente.ro si cam atat. De la astia am mai comandat si au livrat tot in 48 de ore ( in timpul saptamanii )

| ionutand a răspuns (pentru Cosmin86):

Cum anulez o comanda de la mega proteine?

| Cosmin86 a răspuns (pentru ionutand):

Ii suni.

| SrgRazvan a răspuns:

Eu imi comand de pe site si e ok, daca esti incepator consider ca nu e nevoie de asa ceva.Este un site bun si nu da tepe produsele sunt trimise in cca. 48 ore de la punerea comenzii.Bafta!