| Liviu781 a întrebat:

Cine stie cat e un abonament la sala World Class? Cea din megamall, desi cred ca peste tot e la fel, va rog

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Momentan e 80 de lei.

1 răspuns:
| SoxSava a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci sa intrebi acolo, poate fii normal 100 lei si in timpul veri sa fie 70lei ( reducerile pentru vara sunt in toate salile de GYM ) Sau sa dai pe 3 luni 200 lei cand daca dadeai in fiecare luna era 300 iesind cu o luna gratis. Du-te si informeaza-te acolo vei primi tot ce vrei sa stii. Multa bafta