| iosif8 a întrebat:

Salut,cine stie vreun site gratuit unde pot urmari meciul ..Steaua-Pandurii?

Răspuns Câştigător
| ZoLyX a răspuns:

Salut daca vrei ca meciul sa se vada bine iti recomand prin programul Sopcast. Daca ai deja programul instalat, iti va veni usor daca nu, il poti descarca imediat.
http://streams.magazinmixt.ro/ aici ai multe programe care se pot vede(si romanesti si straine) iar pe ce program doresti sa te uiti dai pe linkul de langa program(DigiSport 1 adica meciul se gaseste la pagina 5) si se va face de la sine. Sper sa intelegi ceea ce zic.

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Www.meciuri-live.info De asemenea, poti scrie pe google simplu: meciuri live pe net. Alegi un site si iti alegi stream-ul.