| azd a întrebat:

Salut, conteaza ordinea la exercitiile la abdoment?
Si daca conteaza care ar fi ordinea?

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Ordinea nu conteaza, conteaza sa le faci corect!

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Conteaza! si asta depinde si de care parte a abdomenului vrei sa o lucrezi prima data!
cei mai multi culturisti incep cu partea superioara si termina cu partea de jos a abdomenului. Deci ca si un rezumat la ce am spus. Fa intai o incalzire buna si dupa incepe partea de sus a abdomenului 4 serii de cate 15.18 repetari, 2 aparate si termina cu partea de jos tot 2 aparate a cate 4 serii fiecare cu cate 10.15 repetari