| Mario19bm a întrebat:

Salut, cum pot sa pun un pariu la bet365! Adica vreau sa pun ca echipa ABC va castiga Europa League si BCA va castiga Champions League! Se poate asa ceva? Si daca da, cum? Mentionez ca nu am cont online, vreau sa pariez la casa de pariuri (sau cum se spune, au sediu in comuna). Ma duc la doamna aia si ce ii spun/ cer? Va rog sa ma ajutati repede, dau funda!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Stai sa inteleg intrebarea inainte. Cei de la bet365 au agentie la tine in comuna ai zis? Esti sigur de asta? Revino cu detalii.

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Am auzit de multe ori dupa ce s-au stabilit grupele ca echipa x are cota 120 la castigarea ucl, dar nu stiu unde poti sa pariezi. bet365 e o companie mare, probabil au si asta, eu n-am vazut nimic pe site-ul lor, du-te si intreaba, macar faci putina conversatie laughing)