| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

Salutwinking da-ti-mi un link de unde sa descarc emoticoanele noi de pe facebook big grin adica, alea care sunt si pe telefon, sa le am pe facebook pe pc happy mai ales alea cu mingile de fotbal, etc... Mersi anticipat. DAU FUNDA + VOT!

5 răspunsuri:
| FOTOmodel99 a răspuns:

Draga mea...intri pe facebook si dai acolo unde scrie "cautare" si scrii "emoticoane secrete facebook" ti se va arata o pagina iar acolo unde ar trebui sa iti arate imaginile pe partea stanga este un link... apesi pe el si iti va arata toate emoticoanele.

| doaryoo18 a răspuns (pentru FOTOmodel99):

Da, dar trebuie sa le copiezi de acolo si sa le pui in comentariu. Eu voiam ceva gen. Sa fie acolo unde sunt si restul emoticoanelor la chat big grin

| FOTOmodel99 a răspuns (pentru doaryoo18):

Aa..pai nu stiu cum scuze.sad