| Korg99 a întrebat:

Daca iau creatina si nu beau destul de multa apa, ce se intampla?

6 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Poate cauza anumite probleme la rinichi daca nu te hidratezi suficient. 2L de apa pe zi sunt ok.

| Ineys a răspuns:

N-ai cum sa nu bei apa. Daca faci si sala/sport o sa-ti vina 100% sete mai ales ca vine vara.

| Korg99 explică (pentru Ineys):

Beau apa...Cam cati litri de apa trebuie sa beau pe zi?

| Ineys a răspuns (pentru Korg99):

Minim 2L.

| Pool77 a răspuns (pentru Ineys):

Langa creatina, altfel merge si 1L 1, 5L, desigur vara la sala bagi mai mult de 3L 100%.
Desigur daca stii ce-i ala antrenament intenziv si facut ca lumea.

| Daniel2836 a răspuns:

N-ai cum sa nu bei apa.