| VladCosmin007 a întrebat:

Daca pui 1 kg sau 2 de masa musculara intr-o luna se vede pe corp? Mie imi e ca m-am ingrasat ca aveam 86kg cand m-am apucat de sala(acum 3 saptamani), slabisem aveam 85kg, acum am 86kg din nou, dar burta este mai mica si nu stiu cum(am 1.82 inaltimea, deci nu sunt gras).
A, iau si suplimente, shake, creatina, glutamina

2 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Pai e simplu, procesul a fost in felul urmator ai ars grasimea care o aveai apoi ai pus masa musculara, iar acum ai aceiasi greutate numai ca esti tonifiat happy

| T2LS a răspuns:

La 85 de KG o să ai burtă și ai și doar 1, 82 înălțime. Dacă burta a scăzut, înseamnă că ai slăbit. În cazul în care te îngrășai, burta era prima care ar ieși în evidență. Acel kilogram este, probabil, masă musculară dar nu se vede, e prea puțină. Așteaptă să mai pui câteva kilograme și atunci vei observa cu adevărat o schimbare.