| ShowTim3 a întrebat:

Salut, fac parte dintr-o echipa de fotbal, jucam/ne antrenam pe terenuri artificiale, asa, ieri antrenorul a facut un amical cu echipa unui prieten.
Eu sunt portar, era 3-0 deja, cam pe la finalul meciului, mai erau 15-20 min cam asa. Si a fost penalty, pe care eu l-am executat (eu le bat mai mereu ) straight face si ma chinuit talentul sa fac o schema l-am executat cu calcaiul, in fine a fost gol dar antrenorul facea spume, avea o fata de turbat, dupa care m-a scos de pe teren si a bagat altu. Credeti ca ma da afara? (de obicei eu stau in poarta ) era cam nervos pe mine asa ca nu am mai zis nimica. straight face dar totusi nu am ratat si daca ratam nu era mare lucru (5-0 la final)...

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Antrenorul vroia sa mergi la sigur nu sa te dai in spectacol aiurea si sa risti sansa de a mai executa un gol, chiar daca ti-a iesit asta nu trebuie sa fie un obicei, dar p-u-l-a mea daca zici ca nu te chinuie prea des talentu', a mai vazut antrenoru' de astia ca tine stai calm ca nu te zboara afara.