| azd a întrebat:

Salut, fac sala de ceva luni bune si a inceput sa ma doara incheietura de la maine si putin cotul. Vr sa stiu cum scap de aceasta problema natural si ce trb sa consum? (ma refer ca suplimente alimentare). Funda

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Exact asa am patit si eu in primele luni.
Incearca cu o manusa speciala pentru incheieturi, plus vitamine. Centrum am luat eu si s-a rezolvat, acum incerc Vita Max dar nu prea are efect

| CanonHG221A a răspuns:

Îi normal sa te doară la început, poate nu faci mişcările corecte.O sa treaca in timp, mult noroc