| Rule a întrebat:

Salut.fac sala de vreun an.Cresc in masa musculara,si in putere si rezistenta tot.Dar oricum, am 65 kg, la 17 ani, 178 cm...As vrea sa imi ziceti un regim cum as putea sa fac sala, si totodata sa pun greutate pe mine.Am nevoie de mai multe kg

1 răspuns:
| Marya_Mariia_1995 a răspuns:

Esti înaltă si cam slaba, eu am 1, 73-1, 72m inaltime însă am 70kg eu am mâncat multa pâine și dulciuri de asemenea dar daca sfaturile de pe TPU nu te ajută iti trcomand un sa te duci la un medic!