| cenumesapunaici a întrebat:

GFX-ul stii ca se adm dimineata si dupa antrenament. Dar instructorul mi-a recomandat sa iau doar dupa antrenament. Voi ce spuneti?

1 răspuns:
| MedionTcO a răspuns:

Salut! Si eu tocmai m-am apucat sa consum GFX laughingEu fac asa:
-in zilele cu antrenament: prima portie o iau dimineata, la trezire iar a doua portie, dupa antrenament, in maxim 30-45 minute
-in zilele fara antrenament, a doua portie o poti lua cand vrei laughing doar ca nu inainte de culcare din cauza carbohidratilor laughing