| Shloco a întrebat:

Îmi poate spune si mie cnv cateva sali de sport de contact/lupte care să aibă un program încadrat până în oră 7 eventual aproape de berceni sau o statie de metrou indiferent de pret ms funda

Răspuns Câştigător
| MaybeSomeone a răspuns:

Depinde ce sport alegi... in Bucuresti este BJJ, Kempo, Kyokushin, Aikido, Karate, Jiu-Jitsu, Judo, mma, k1, box, grappling, multe. Nu sunt din Bucuresti. Dar mai intai trebuie sa-ti alegi un stil de lupta pe care vrei sa-l practici, si sigur gasesti o sala potrivita. Cele private au un program de genul. De dupa-amiaza. Dar cele publice incep cel mai des in jurul orei 6, pentru ca se ia in considerare programul elevilor. Si unul generalizat pentru adulti.

Iti pot recomanda niste cluburi din Bucuresti insa. De kempo. Practicand kempo poti participa la competitii de kempo full contact / semi contact, grappling, sparing, k1, mma.
- Amatto Budokan ( Cel mai bun din Romania )
- Kokusai
- Respect Gym
- Impact

gasesti pe net mai multe informatii.